Dodano: 2017-04-25 14:17:40
Wielobój Obronny 2017
W sobotę 20 maja 2017 roku na obiektach sportowych Gimnazjum im. płk pilota Wojciecha Kołaczkowskiego w Pliszczynie odbędzie się VII edycja Otwartego Wojewódzkiego Turnieju Klubowego w Wieloboju Obronnym. Dla uczniów Lubelskiej Szkoły Jiu-Jitsu (sekcje w Bogucinie, Lublinie, Niedrzwicy i Pliszczynie) impreza ma charakter obowiązkowy jako integralna część procesu szkolenia dla osób ubiegających się o stopnie w Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Do startu w zawodach, jak co roku, serdecznie zapraszamy także naszych Rodziców, bowiem Wasz udział w imprezie znacząco wpływa na poziom i atmosferę sportowej rywalizacji, a całe zawody czyni doskonałą, rodzinną zabawą. Wszystkie informacje związane z organizacją zawodów znajdziecie na karcie zgłoszenia dostępnej po zalogowaniu w menu HOME na zakładce Seminaria i wyjazdy.

Termin indywidualnego nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 10 maja

Przypominam, że w toku przygotowań do turnieju przewidujemy jeden trening wyjazdowy poświęcony głównie konkurencji strzelania. Trening odbędzie się za budynkiem szkoły w Pliszczynie w sobotę 6 lub 13 maja. Jego przeprowadzenie będzie uzależnione od pogody i dlatego bardzo proszę o śledzenie aktualności na głównej stronie naszego serwisu. Trening ten będzie zorganizowany zamiennie z egzaminem na pierwsze i wyższe stopnie uczniowskie. Zatem, jeśli pogoda na to pozwoli spotkamy się w Pliszczynie już w sobotę 6 maja, a egzamin odbędzie się 13 maja. W razie prognozowanych opadów deszczu, w sobotę 6 maja przeprowadzimy normalny trening dla gup młodzieżowych w dojo w godz. 9.00 - 10.00, a egzamin rozpocznie się o godz. 10.00. Jednocześnie przygotowania do turnieju przełożymy na 13 maja.

Uwaga! 28 kwietnia w regulaminie wprowadziliśmy niewielkie zmiany dot. przebiegu zadania nr 4, obniżyliśmy wymagania dla kobiet na drabince sznurowej w kategorii gimnazjum i starsi z 8 do 6 oraz wprowadziliśmy limit czasu na zgłoszenie się zawodnika na strzelnicę. W załączniku jest już wersja obowiązująca