Dodano: 2018-09-27 15:23:13
Zamówienia na koszulki Tsubame
Szczycąc się swoją tradycją i faktem, że nasz wkład w popularyzację sztuki jiu-jitsu został doceniony przez największych mistrzów nie zapominamy o swoim wizerunku, który zapewniłby szkole niepowtarzalny charakter, a jej uczniom dał dodatkową satysfakcję z możliwości profesjonalnej prezentacji swoich zainteresowań i przynależności do środowiska związanego tą wyjątkową pasją.
Dlatego systematycznie, co dwa lata, wdrażamy do produkcji unikalne koszulki klubowe ze znakiem Tsubame, które dla nas są symbolem przyjaźni, a na zawodach i seminariach dowodem naszej siły organizacyjnej i jedności. Otwieramy zatem listę zgłoszeń, która pozwoli każdemu wybrać produkt odpowiedni dla siebie, wykonany w najwyższym standardzie i po bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasza oferta obejmuje trzy kategorie:
•    koszulki dziecinne i męskie wykonane na bazie produktu Stedman Comfort-T ze 100% bawełny ring-spun bez szwów bocznych oraz taśmą wzmacniającą na karku i ramionach
•    koszulki damskie na bazie produktu Fruit of the Loom podkreślającego kobiecą sylwetkę z dekoltem w kształcie litery V wykończonym bawełnianym ściągaczem z dodatkiem Lycry

Mając na uwadze fakt, że następne będą dopiero za dwa lata uwzględnijcie w swoim zamówieniu taką ilość, która pozwoli Wam korzystać z nich bez zbędnych ograniczeń.
Składając zamówienie uwzględnijcie w nim także Waszych rodziców, oczywiście jeśli zechcą się w ten sposób identyfikować z naszym środowiskiem. Cena podana w ofercie będzie utrzymana przy łącznym zamówieniu przekraczającym 100 szt. niezależnie od asortymentu.

Chcemy działać szybko, a zatem oczekujemy na Wasze zgłoszenia tylko do 10 października 2018 roku.
Oferta dostępna za pośrednictwem sklepiku szkolnego po zalogowaniu