Dodano: 2017-08-28 11:45:09
Zgłoszenia do naszych sekcji

Do naszych sekcji w Bogucinie, Lublinie i Pliczczynie przyjmujemy zgłoszenia kandydatów już w pierwszym tygodniu września, a do sekcji w Niedrzwicy od października (termin rozpoczęcia zajęć w tej sekcji zostanie podany w odrębnym komunikacie).
Do sekcji młodzieżowych przyjmujemy dzieci w wieku 6 – 12 lat, a do sekcji uczniowskich, realizujących inny program szkolenia, od 13 lat. Górna granica wieku nie jest określona, a wyznacza ją jedynie poziom chęci do systematycznej pracy, którą zawsze można potraktować jako szczególną formę rekreacji. Zgłoszenia przyjmujemy w trakcie treningów, które odbywają się w następujących dniach i godzinach:

Sekcja Jiu-Jitsu w Bogucinie – w każdy wtorek i czwartek w godz. 17.30 – 19.00

Sekcja Jiu-Jitsu w Pliszczynie – w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 18.00 – 19.30

Młodzieżowa sekcja w Lublinie (dzieci w wieku 6 – 12 lat) – w każdą środę w godz. 17.00 – 18.00 i sobotę w godz. 10.00 – 11.00

Sekcja uczniowska w Lublinie (młodzież starsza i dorośli) – w każdy poniedziałek i piątek w godz. 17.30 – 19.00

Pierwszy trening "próbny" nie pociąga za sobą żadnych kosztów ani zobowiązań. Jego celem jest zapoznanie się z atmosferą pracy i formą prowadzenia treningu, natomiast w żadnym wypadku nie należy go utożsamiać ze sprawdzianem warunkującym przyjęcie do sekcji.
Kandydatów do sekcji w Lublinie, ze względu na rozległość kompleksu MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego, zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z informacją zawartą w menu SZKOŁA na zakładce - Jak do nas trafić.
Wszelkie pytania możecie kierować bezpośrednio na adres mailowy dostępny na zakładce KONTAKT lub za pośrednictwem formularza kontaktowego albo dzwoniąc pod numer telefonu 602-606-745.

Serdecznie zapraszamy