Jak do nas trafić - Sekcja Jiu-Jitsu w Pliszczynie

Treningi sekcji pliszczyńskiej odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej. Jesteśmy tu do Waszej dyspozycji w poniedziałki i czwartki w godz. 18.00 - 19.30. Sekcja w Pliszczynie ma charakter środowiskowy, a zatem udział w treningach jest dostępny nie tylko dla uczniów miejscowej szkoły, ale każdego kto zechce tu dotrzeć. Sekcja prowadzi zajęcia w dwóch grupach wiekowych - młodzieżowej (dzieci do lat 12) i uczniowskiej (młodzież starsza i dorośli).

Od strony Lublina najłatwiej tu dojechać ul. Dożynkową przez Rudnik lub od ul. Turystycznej, skręcając w lewo za ul. Kasprowicza (skrzyżowanie z sygnalizacją) w kierunku na Pliszczyn. Bez problemu docierają do nas uczniowie także z rejonu Ciecierzyna, Niemiec, Łuszczowa czy Świdnika Małego. Jadąc od Lublina przydrożne zadrzewienie niemal do ostatka skrywa bryłę budynku i gdyby nie rozległe ogrodzenie trudno by się było domyśleć, że to duży, nowoczesny obiekt. Kierując się do dojo wchodzimy na ogrodzony teren i mijamy główne wejście budynku mieszczącego Szkołę Podstawową.
 
Do sali gimnastycznej wchodzimy bezpośrednio przy niej, a drzwi z reguły otwierają nasi instruktorzy. Przyjazne zaplecze skłania by dotrzeć tu nieco wcześniej i nasi uczniowie robią to nawet zimą. Od strony Sobianowic z dostrzeżeniem szkoły nie ma problemu, a jedynym są chyba okoliczne drogi, którym jak dotąd brak dobrzego gospodarza, ale może i to się zmieni.

Dla osób, które obawiają się jednak problemów z dotarciem do celu przygotowaliśmy specjalny odnośnik, który poprowadzi Was do Automapy Targeo i pozwoli wyznaczyć trasę z każdego dowolnego punktu. A oto on: Sekcja Jiu-Jitsu w Pliszczynie
Zapraszamy