Dodano: 2019-02-09 16:49:05
Treningi w lutym i marcu

Jak widać informacje przekazywane na treningach nie zawsze docierają do naszych rodziców. Przypominam zatem, że w okresie ferii nie przerywamy treningów w Lublinie. Będą jednak niewielkie zmiany, które utrzymają się także w marcu. Pozostałe sekcje ustalają zasady we własnym zakresie i stosownie do zainteresowania. A zatem:

LUTY
W lutym pracujemy wg następującego harmonogramu:
- dzieci - środa godz. 17.30 (obie grupy łącznie), sobota 16 lutego godz. 9.00 (obie grupy łącznie)
W sobotę 23 lutego trening nie odbędzie się ze względu na rozgrywki pucharowe i przejęcie naszej sali przez MOSiR. Będzie to już druga sobota w tym miesiącu gdy MOSiR odwołuje nam zajęcia. Na szczęście straty te odrobiliśmy wydłużając trening w środy i ten układ pozostawimy także po feriach.
- uczniowie - poniedziałki i piątki bez zmian
Uwaga!
Adeptów sekcji jiu-jitsu w Bogucinie, Niedrzwicy, Pliszczynie i Wilczopolu zapraszamy w okresie ferii do Lublina na treningi uzupełniające zwłaszcza, gdy dana sekcja nie prowadzi w tym okresie własnych zajęć.

MARZEC
W marcu nie odbędą się zajęcia w piątek 8.03 (grupa uczniowska) i sobotę 9.03 (grupy dziecinne) z uwagi na wyjazd naszych instruktorów na Podhale. Kolejne treningi dla grupy uczniowskiej w poniedziałki piątki bez zmian.
Treningi dla dzieci - zachowujemy system zajęć połączonych dla obu grup w środy od godz. 17.30 - 19.00 i wprowadzamy taki sam w soboty od godz. 9.00 - 10.30. W ten sposób będziemy mogli nadrobić czas utracony przez ewentualne wyjazdy i nieobecności tym bardziej, że w sobotę 30 marca zmuszeni jesteśmy odwołać trening decyzją MOSiR. Mamy nadzieję, że będzie to już ostatni raz w tym roku.