Dodano: 2020-01-02 22:00:47
Co planujemy w 2020 roku
Już w najbliższy weekend 4 i 5 stycznia dwudniowe warsztaty przygotowawcze do egzaminu technicznego na stopień 1 dan w jiu-jitsu i keisatsu. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10.00 w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szczebrzeszynie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnicy zapewnią sobie wyżywienie i nocleg we własnym zakresie.

7 marca 2020 roku na Podhalu odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Polski Jiu-Jitsu Goshin-Ryu w Grapplingu. Jak w poprzednich latach wyjedziemy grupą zorganizowaną autokarem w piątek 6 marca i wrócimy w niedzielę. Być może przed wyjazdem do domu uda się zorganizować krótki pobyt w termach.

W dniach 18-19 kwietnia w Bukowinie Tatrzańskiej odbędą się egzaminy techniczne na stopnie mistrzowskie.

9 i 10 maja 2020 roku w Szczebrzeszynie organizujemy Jubileuszowe Międzynarodowe Seminarium Jiu-Jitsu z okazji XXX-lecia Polskiego Centrum Jiu-Jitsu Goshin-Ryu. Należy spodziewać się wielu ciekawych gości z Francji, Włoch, Niemiec, Węgier czy Rumunii. Będą również polskie znakomitości sztuk walki. Seminarium będzie połączone z Dniami Kultury Japońskiej a zatem spotkanie to nie będzie przesiąknięte wyłącznie nauką.

6 czerwca w Pliszczynie odbędzie się kolejna edycja Otwartego Turnieju Klubowego w Wieloboju Obronnym. Jak zwykle można liczyć na dobrą zabawę i sportowe emocje na najwyższym poziomie.

W dniach 28-30 sierpnia mamy zaproszenie na XX Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki i Technik Interwencji do Nysy. Będzie więc okazja do przejścia w wakacyjnym nastroju od letniego lenistwa do kolejnego roku szkoleniowego, który rozpoczniemy w pierwszych dniach września.

W październiku należy się podziewać kolejnej edycji Mistrzostw Polski w Kata Jiu-Jitsu Goshin-Ryu, a w listopadzie Wojewódzkich Mistrzostw w Grapplingu. Obie imprezy odbędą się w Szczebrzeszynie a ich dokładne daty podamy w późniejszym terminie.